Liity jäseneksi

Tervetuloa mukaan Lohjan Seudun Omakotiyhdistykseen!

Liity jäseneksi etusivulta löytyvän linkin kautta.
Hinta on edullinen 20 eur/v.

Omakotitalkkari

Tarvitsetko avuksesi omakotitalkkaria?
Katso lisää Omakotitalkkari valikosta

Soita ja varaa talkkari:

Jäsentapahtumat

Tarkista tietoja jäsentapahtumista Ajankohtaista valikon kautta

Share |

YHDISTYKSEN HALLITUS 2017

Puheenjohtaja Tuomo Paaso; tuomo.paaso(ät)saastopankki.fi & 050 408 0111: mukana jäsenten eri vastuualueissa

Varapuheenjohtaja Anja Aaltonen; anjan.viestit(ät)gmail.com & 044 033 1950: kaupungin alueiden kehittäminen, ratahanke, talous, tiedotus, energia ja asumisen kustannukset

Sihteeri Anja Åvall; anja.avall25(ät)gmail.com & 050 575 5745: tiedotus, messut ja jäsentapahtumat

Varainhoitaja Juhani Viljanen; juhani.viljanen(ät)uudenmaantilipalvelu.fi & 0400 475 145: talous

HALLITUKSEN MUUT JÄSENET VASTUUALUEINEEN

Sami Aaltonen; sami.aaltonen(ät)dnainternet.net & 040 777 2799: energia, energiatehokkuus, jätevesi ja jätehuolto, kierrätys, rakennusmääräykset 

Mirva Gullman; mirva.gullman(ät)gmail.com: internet, viestintä

Matti Holmsten; matti.holmsten(ät)hotmail.com & 040 419 3999: asumisen kustannukset, rakennusmääräykset, energia, kaupungin alueiden kehittäminen, kaavalausunnot-työryhmän puheenjohtaja

Veikko Häyrinen; veikko.i.hayrinen(ät)gmail.com & 040 505 7756: kaupungin alueiden kehittäminen, ratahanke, kaava-asiat

Kari Lappalainen; ka.lappalainen(ät)dnainternet.net & 0400 302 057: talotekniikka, energia, turvallisuus ja internet

Torleif Söderlund; auto50506518(ät)hushmail.com & 0500 506 712: kaupungin alueiden kehittäminen, ratahanke, talous, tiedotus, energia ja asumisen kustannukset

Sirkka-Liisa Toikka; sltoikka(ät)gmail.com & 044 332 7503: messut, jäsentapahtumat

Timo Toikka; timo.p.toikka(ät)gmail.com & 050 346 3447: internet ja kotisivut


KUNNIAJÄSEN Pekka Myllyniemi; pekka.myllyniemi(ät)kolumbus.fi & 050 308 0540: kaupungin alueiden kehittäminen, yhdyskuntasuunnittelu ja jätehuolto


VARAJÄSENET: 

Ahti Karhapää; karha.ahti(ät)yahoo.com & 0400 470 127: jäsentapahtumat, liitoskuntien aluetoimikunnat

Tarja Putkonen; putkotar(ät)gmail.com & 050 370 8130: piha, puutarha ja asuinympäristö, jäsentapahtumat

Paula Tuominen; paula.tuominen(ät)mbnet.fi & 050 362 2356: omakotitalkkarin työnjohtaja


facebook_logo.png

Seuraa yhdistystämme Facebookissa! 


Ideoita yhdistyksemme kehittämiseen? Haluatko lisätietoja jäseneduista tai tulevista tapahtumista? Ota yhteyttä: omakotipalaute@gmail.com.

Yhdistys_ylapalkki_logo.jpg